Prednáška pre všetkých, ktorí chcú cestovať do exotiky šikovne a lacno. Praktické tipy ako a kde hľadať do exotiky lacné letenky, ako nájsť ubytovanie, ako sa zbaliť + praktické tipy týkajúce sa cestovania do exotiky, ako napríklad čo s platobnými kartami, čo s dopravou z letiska, ako na poistenie. Samozrejme priestor budú mať aj otázky divákov.
Janka je autorkou blogu www.travelhack.me a knihy Precestuj svet bez miliónov na účte. Pomáha ľuďom cestovať šikovne a lacno vďaka praktickým tipom a vychytávkam, ktoré šetria čas, nervy a peniaze.
Dozviete sa napríklad presný postup ako hľadať letenky do exotiky, ako vychytať akciové letenky za pár stoviek eur (Zanzibar spiatočne za 261€, Seychely za 270€, Maldivy za 350€, Filipíny za 300€, Sri Lanka za 350€ z Bratislavy), čím sú jednotlivé destinácie známe.
„Cestovanie už dnes nie je otázkou peňazí ale know-how“
“ Do exotických destinácií ako Seychely, Maldivy, či Zanzibar môže cestovať každý Slovák, ktorý si dokáže zaplatiť dovolenku v Chorvátsku, či Taliansku. A na prednáške ukážem všetkým ako na to“.

Share

No comments

You can be the first one to leave a comment.

Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>