Pivá/Beers/Die Biere

Vína/Wine/Wein

0,75l FRANKOVKA MODRÁ – RESERVA/KOSIHOVCE 2013 SUCHÉ

SUCHÉ VÍNKO ZO STREDOSLOVENSKEJ VINOHRADNÍCKEJ OBLASTI. RUBÍNOVO ČERVENEJ FARBY S CHARAKTERISTICKÝM BUKETOM PO ZRELÝCH SLIVKÁCH S JEMNOSŤOU ŠKORICE. PLNÁ OVOCNÁ CHUŤ JE DOPLNENÁ SLADKASTÝMI TANÍNMI Z DREVA A S KORENISTOU OVOCNE PRÍŤAŽLIVOU DOCHUŤOU. IDEÁLNE KU KLOBÁSKAM, TATARÁKU, ČI GULÁŠU.
  • 19,90€

0,75l RIZLING VLAŠSKÝ/LIMBACH 2015 suché

NESKORÝ ZBER Z JUŽNOSLOVENSKEJ VINOHRADNÍCKEJ OBLASTI. AKOSTNÉ, ODRODOVÉ VÍNO, Z MALOKARPATSKEJ VINOHRADNÍCKEJ OBLASTI. VÍNO SÝTO ZELENOŽLTEJ FARBY, JEMNEJ VÔNE S TÓNMI CITRUSOVÉHO OVOCIA. VÍNKO JE VYROBENÉ PRIRODZENE NA VLASTNÝCH KVASINKÁCH. NÁDHERNE SA SNÚBI S BRAVČOVÝM MÄSKOM.
  • 13,90€

0,75l MUŠKÁT MORAVSKÝ FRIZANTE/KOSIHOVCE 2015 POLOSUCHÉ

AKOSTNÉ, ODRODOVÉ VÍNO, ŠUMIVÉ Z MALOKARPATSKEJ VINOHRADNÍCKEJ OBLASTI. VÍNO ZLATOŽLTEJ FARBY KTORÉ PREKVAPÍ PLNÝM MUŠKÁTOVÝM BUKETOM. MÁ SVIEŽU A ĽAHKÚ OVOCNO-KORENISTÚ CHUŤ. ODPORÚČA SA PODÁVAŤ KU KAČKE, RYBÁM, ZELENINOVÝM ŠALÁTOM A Z DEZERTOV K PALACINKÁM.
  • 14,90€

0,75l RULANDSKÉ ŠEDÉ/HURBANOVSKÝ REGIÓN 2015 SUCHÉ

AKOSTNÉ, ODRODOVÉ VÍNO, Z MALOKARPATSKEJ VINOHRADNÍCKEJ OBLASTI. VÍNO S ISKRIVÝM ZELENKAVOŽLTÝM ODTIEŇOM. V NOBLESNEJ VÔNI VYSTUPUJÚ NÁDHERNÉ TÓNY BANÁNU. PASUJE K POLIEVKAM A K HYDINE NA AKÝKOĽVEK SPÔSOB.
  • 15,50€

0,75l Hubert De Luxe

Cuvée je zložené z aromatických odrôd bielych vín Irsay Oliver, Muškát Ottonel a Moravský Muškát.
  • 12,50€

0,7l CA’NELLO PROSECCO DOCG/VALDOBBIADENE, SUCHÉ

SLAMOVOŽLTÝ ODTIEŇ S JEMNÝM A VYTRVALÝM PENENÍM. CHUŤ JE PLNÁ AROMATICKÝCH OVOCNÝCH TÓNOV JABLONÍ A HRUŠIEK A KVETINOVEJ VÔNE RUŽÍ A AGÁTU. CHUŤ JE HARMONICKÁ, DLHÁ A OPOJNÁ. OBLASŤ VÝROBY VÍNA/VENETTO JE ZNÁMA TÝM, ŽE VINÁRSTVO SA TU VYKONÁVA STÁLE RUČNE. PROSECCO JE IDEÁLNY APERITÍV, PASUJE K RYBÁM. IDEÁLNA TEPLOTA STOLOVANIA JE 6 – 8°C
  • 24,90€